بازدید سفیر غنا از سایت جدید کارخانه دورود کلید برق

بازدید سفیر غنا و هیات همراه از کارخانه مقره سازی دورود کلید برق 

شرکت صنعتی دورود کلید برق روز دوشنبه بیستم اردیبهشت ماه سال جاری میزبان سفیر غنا و هیات همراه در سایت کارخانه مقره‌سازی این شرکت واقع در شهرک صنعتی آبیک بوده است. در این دیدار مهندس علی خورده‌چی مدیرعامل شرکت دورود کلید، ضمن ارائه توضیحاتی به شرح توانمندی‌های شرکت و محصولات آن پرداخت و مزایای ویژه مقره‌های کامپوزیتی نسبت به انواع سیلیکونی و شیشه‌ای را ذکر کرد.  

طی این بازدید سفیر غنا ضمن بازدید از محصولات این کارخانه شامل انواع مقره‌های کامپوزیتی و اسپیسرهای بین‌فازی، جهت برقراری رابطه تجاری پایدار با این شرکت ابراز امیدواری کرده و این شرکت را واجد توانمندی لازم به منظور تجهیز بخشی از خطوط انتقال نیروی برق این کشور دانست. این دیدار با دعوت شرکت دورود کلید برق از سفیر غنا و هیات همراه جهت صرف ناهار و مراودات صمیمانه دو طرف خاتمه یافت.

گفتنی است شرکت دورود کلید برق که از سال 1378 به‌عنوان تولیدکننده سکسیونر 24 کیلوولت LBS و  فیوزدار شروع به فعالیت نمود، همکنون به عنوان یک شرکت دانش‌بنیان در تولید انواع مقره‌های کامپوزیتی فشار متوسط و فشار قوی تا سطح ولتاژ 400 کیلو ولت، تولید انواع اسپیسر های بین فازی رده توزیع و انتقال، تولید انواع کاورهای سیلیکونی، اجرای پوشش‌های سیلیکون رابری  RTV در پست‌های فشار قوی و انجام خدمات مهندسی در زمینه ارزیابی وضعیت مقره‌ها، مشغول به فعالیت می باشد.

 این شرکت عضو سندیکای صنعت برق ایران ، به‌لحاظ رعایت کامل استانداردهای بین‌المللی چندین بار  به‌عنوان تولیدکننده مرجع برای بازدیدکنندگان وزارت نیرو انتخاب و در این زمینه مورد بازدید قرار گرفته است. 

 

تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت محفوظ می باشد .